JELENTKEZEM
Gimnáziumi tanárok Szak Eléhetőség
Bierer-Szoboszlai Márta Angol nyelv  mszoboszlai@bigsuli.hu
Bartha Dániel Testnevelés és sport  bartha.daiel@bigsuli.hu
Gáspár Ágnes Vizuális kultúra

 gaspar.agnes@bigsuli.hu

Gátfalvi Miklós Informatika  mgatfalvi@bigsuli.hu
Hornyák Csaba Történelem / Földrajz  cshornyak@bigsuli.hu
Kiss Tamás Angol nyelv  tkiss@bigsuli.hu
Kolosai Ferenc Vilmos Ének-zene kolosai.ferenc@bigsuli.hu
Kovács Tamás Grafika  tkovacs@bigsuli.hu
Kováts Edit Krisztina Angol nyelv  kkovats@bigsuli.hu
Madács Máté Kémia / Informatika  mmadacs@bigsuli.hu
Orbán Vencel Matematika  vorban@bigsuli.hu
Paróczi Anita Bibliaismeret / Fejlesztőpedagógus  aparoczi@bigsuli.hu
Poór Katalin Történelem / Földrajz  kpoor@bigsuli.hu
Sódar Gitta Mozgóképkultúra és médiaismeret / Drámapedagógus  msodar@bigsuli.hu
Szémanné Pintér Anna Mária Angol nyelv  apinter@bigsuli.hu
Szferle Tamás Áron Fizika / Földrajz  tszferle@bigsuli.hu
Tornyi Edit Magyar nyelv és irodalom / Történelem  etornyi@bigsuli.hu
Török Edina Matematika  etorok@bigsuli.hu
Varga Anikó Német nyelv / Angol nyelv  avarga@bigsuli.hu