JELENTKEZEM

BIG-es ERASMUS+ MOBILITÁS HÍREK! (2016-1-HU01-KA102-022812)

2017. március 27., 10:25

Mai napon rendeztük meg a 2017. márciusi projekt záró disszeminációját. Galgóczy Évi koordinátor nyitotta meg a rendezvényt, és foglalta össze a 2016-os Erasmus + programot, melynek záróakkordja volt a 2017. márciusi projekt. Megdicsérte a résztvevő diákokat, hogy nagyon együttműködőek, rugalmasak, érdeklődőek és szorgalmasak voltak, aminek köszönhetően minden felmerülő problémát könnyen megtudtak oldani. A diákok prezentálták a szakmai gyakorlatukat (Zemniczki Viktória-Diószegi Vivien, Varga Karolina-Szabó Eszter és Portik Dóra). A prezentáció saját készítésük kép- és filmanyagból készült. A filmet Nagy Márk Ádám készítette. A videó képes összefoglalója volt a kint töltött napoknak, a munkában készült képek mellé, bekerült a szabadidő eltöltése is. Továbbá fontosnak tartották, hogy Pálvölgyi István szakoktatóval történt közös főzésekről is megemlékezzenek, ezeket Öröm főzésnek nevezték el. A videó alatt kellemes zene szólt. Az esemény jó hangulatban telt, mely a képeken is látható. A terem megtelt diákokkal, a vendéglátósok mellett eljöttek a kiadványszerkesztős diákjaink is. A nap várt eseménye volt az Europass Mobilitás igazolvány átadása, melyet Szabóné Borbás Anikó igazgató asszony adott át a projektben résztvevő diákoknak. A disszeminációt Galgóczy Éva tanárnő zárta le, és felhívta a figyelmet arra, hogy 2017. nyarán indul a következő programunk, sikeres pályázati elbírálás esetén!

Köszönjük diákjainknak a élményekkel teli beszámolót!

BIG-es ERASMUS+ MOBILITÁS HÍREK! (2016-1-HU01-KA102-022812)