JELENTKEZEM

Baptista iskolák közötti ORSZÁGOS VERSENY a BIG-ben!

2017. március 22., 13:55

2017. március 22-én szerdán volt az iskolánk által szervezett Egészséges életmód verseny döntője.
A döntőbe 6 csapat jutott be, melynek elődöntője 2017. március 08-án volt online teszt kitöltés formájában.
A nap jó hangulatban telt a diákok között, és a kísérő tanárok is jól érezték magukat.
A verseny I. helyezettje a Wonderland csapat volt, melynek tagjai BIG-es diákok voltak. A II. helyezett az Egészséges életmód védői, a III. helyezett pedig a 2 plusz 2 nevű csapat lett, mindkét csapat az Illyésy Sándor Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskolából jött.
A verseny különböző feladatokat tartalmazott, mely mindegyike a csapatok közös gondolkodását, és együttműködését igényelte. A feladatok nem lexikális tudást igényeltek, sokkal inkább kreativitást, probléma megoldó készséget, IKT eszközök használatának biztos kezelését. A diákok minden területen jól vizsgáztak! :)
A nap zárásaként a csapatok és kísérő tanáraik felmehettek iskolánk tetőteraszára, ahonnan beláthatták Pestet és átláthattak Budára is.
Köszönjük a résztvevő csapatoknak, hogy a versenyt komolyan vették és felkészültek rá! 
A fényképek a versenyen készültek. A versenyről készült további képeket megnézhetitek a következő linken: http://www.bigsuli.hu/…/ese…/egeszseges-eletmod-verseny-2017

Baptista iskolák közötti ORSZÁGOS VERSENY a BIG-ben!