JELENTKEZEM

BIG, ha NAGYszerű szakképzésre vágysz! Próba nyelvvizsga az EDUCATIO kiállításon

2018. január 19., 08:54

A Budapesti Innovatív Gimnázium és Szakgimnázium 27TUR és 27VSZ diákjai Szémanné Pintér Annamária Tanárnő és Kiss Tamás Tanár Úr vezetésével január 19-én hasznos és eredményes látogatást tettek az Educatio Kiállításon, ahol a diákjaink sikeres, középfokú szóbeli próbanyelvvizsgát tettek angol és német nyelvből.
Diákjaink felmérhették, hol tartanak a nyelvtanulásban, melyek azok a részek, amelyekben kiemelkedőek, és melyekben kell még fejlődniük, hogy az éles vizsgán is hasonlóan remek eredményt érjenek el. Gratulálunk mindazoknak, akik vállalták a kihívást, és előzetes készülés nélkül, éles feladatok alapján szóbeli vizsgát tettek.
A látogatás és a próbavizsga remek hangulatban telt, köszönjük a Diákjaink proaktivitását.