BIG-es Tanáraink és az Iskola sikerei!

BIG-es Tanáraink és az Iskola sikerei!

2017.04.26.
BIG-es Tanáraink és az Iskola sikerei!

Iskolánk két tanára Borsosné Gróf Gyöngyi és Vargáné Bukucs Zsuzsanna a Magyar Nemzeti Bank Pénziránytű Alapítványának szervezésben létrejött workshopon mutatta be játékosított, integrált oktatási projektjük eredményeit az alapítvány tagiskoláinak képviselői előtt. A közgazdasági szakmacsoportos osztályokban innovatív, a munkaerő-piaci és vállalkozói kompetenciákat erősítő oktatási kísérletükkel arra vállalkoztak, hogy hatékony, a diákjaink erősségeire, az együttműködésre és a céltudatos fejlődésre fókuszálva olyan tanulási környezetet alakítsanak ki, mely a szakma iránt elkötelezett diákok számára inspirálóbb, mint a hagyományos oktatási módszer.

BIG-es Tanáraink és az Iskola sikerei!
Képek száma: 6 db
© IntroWeb | 2021 Weboldal készítés, SEO