BIG, ha NAGYszerű Vendéglátás szervező szakképzésre vágysz!

BIG, ha NAGYszerű Vendéglátás szervező szakképzésre vágysz!

2018.02.02.
Vendéglátás szervező szakképzés

BIG, ha NAGYszerű Vendéglátásszervező szakképzésre vágysz!
Tanulj államilag finanszírozott képzésen, vagy keresd meg a tandíjad iskolánk segítségével!


A vendéglátó képzés alapvető feltétele, hogy rendezvényeket bonyolítson le. Jelenlegi lehetőségeinkhez mérten több catering feladatokat tudunk ellátni, tehát az adott ételek és italok felszolgálása, rendezvényterem berendezése, díszítése. Jelenleg is tanulóink képviselik iskolánkat a rendezvényeinken; záróvizsgáinkon, karácsonyi rendezvényünkön, és számos házon kívüli rendezvényeken.


Képzésünkről érdeklődj Nyílt Napunkon 2018.06.21-én 9.30 órai kezdettel.

 

 

© IntroWeb | 2021 Weboldal készítés, SEO